Danışma Hattı
0 216 313 45 45
Dil Seçin
enfrru
VİSCOLİS ONE

Ürünümüz Hyaluronik asit ve sentetik L-prolin kombinasyon dan  oluşan bir jeldir.

FORMÜLE ŞEKLİ

Biofermantasyon yoluyla elde edilen enjekte edilebilir hyaluronik asit içeriğiyle formüle edilmiştir.

MENŞEİ 

TÜRKİYE

İÇERİK

Fosfat tamponlu serum fizyolojik içinde 40 mg/2 ml hyaluronik asit  ve 30mg/2ml sentetik L-prolin içerir.

ENDİKASYONLARI

Acıyı dindirmek ve dejenere olmuş eklem lezyonları ile ilişkili artiküler hareketlerdeki azalmalarda ve diğer sinovyal eklemler için eklemin içine enjekte edilmektedir. Sinovyal eklemlerde dejenerasyon ve travma sonucu oluşan ağrı ve hareket kısıtlılığından, rahatlıkla uygulanır.

KONTRENDİKASYONLARI
“Ürün,içindeki bileşenlere karşı aşırı duyarlılığı olduğu bilinen kişilerde kullanılmamalıdır!”

ÖNERİLEN KULLANICI
“Yalnızca tıp doktorları tarafından uygulanır!”

ÖZELLİKLERİ VE ETKİ ŞEKLİ
Eklem dejenerasyonunda viskoelastisite azalmasına bağlı olarak sinovyal sıvıdaki hyaluronik asit fragmanlarına ayrılmış ve depolimerize olmuştur. Bu durum ekleme mekanik olarak daha fazla yük binmesine ve kıkırdak zedelenmesine yol açar. Bunun sonucunda ağrı oluşur ve eklem hareketleri kısıtlanır. İntraartiküler enjeksiyonla yüksek saflıkta hyaluronik asit + sentetik L-prolin uygulaması ile sinovyal sıvıya lubrikan ve şok absorbe edici özelliğinin tekrar kazandırılması eklemin mekanik zorlanmasını azaltarak fonksiyonunu arttırır ve ağrıyı azaltır.

AMBALAJ İÇERİĞİ
1 kutu steril ambalaj içerisinde 40 mg sodyum hyaluronat +30mg sentetik L-prolin 2 ml’lik kullanıma hazır bir şırınga bulunmaktadır.

 

Discover premium vape products at Gleevape, featuring top brands like Elf Bar, Lost Mary, Waka, Zgar, RandM Tornado, Bang, and more. Explore our extensive range of vape pens, accessories, and disposable vape wholesale options, all available at unbeatable prices. Buy vapes in bulk with our wholesale options for disposable vape products, ensuring you have everything you need for a satisfying vaping experience. Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk custom metallic stickers manufacturer