Danışma Hattı
0 216 313 45 45
Dil Seçin
enfrru

Otallqiar

2 görüntülenme
Otallqiar

OTALLQİAR damla Doktor tarafından yapılan kulak temizleme işlemi öncesinde ve kulağa lokal olarak uygulanan ilaç tedavisi öncesinde cerumen (Kulak kiri) çözümü için kullanılır.

OTALLQİAR kulak damlası vücut  ısısında, yan yatar konumda kulak yoluna damlatılır. Takriben 3-5 dakika damlanın kulak kanalında yayılımını sağlamak amacıyla baklenir. Daha sonra kulak girişinde biriken sıvı pamuk ile silinir. Aynı işlem gerekli ise diğer kulak kanalına da uygulanır.

Sağlıklı günler..

 

 

Discover premium vape products at Gleevape, featuring top brands like Elf Bar, Lost Mary, Waka, Zgar, RandM Tornado, Bang, and more. Explore our extensive range of vape pens, accessories, and disposable vape wholesale options, all available at unbeatable prices. Buy vapes in bulk with our wholesale options for disposable vape products, ensuring you have everything you need for a satisfying vaping experience. Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk custom metallic stickers manufacturer