Danışma Hattı
0 216 313 45 45
Dil Seçin
enfrru

Bulaşıcı Hastalıklara Duvar Ören Harika Bir Gıda Takviyesi: Beta Glukan

2 görüntülenme
Bulaşıcı Hastalıklara Duvar Ören Harika Bir Gıda Takviyesi: Beta Glukan

Bulaşıcı Hastalıklara Duvar Ören Harika Bir Gıda Takviyesi: Beta Glukan
Son zamanlar artan domuz gribi ve diğer bulaşıcı hastalıklardan korunmak için gerekli olan şeylerden en önemlisi bağışıklık sistemini güçlü tutmak. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutarken daha birçok fayda alabileceğiniz Beta Glukan ile ilgili bazı bilgileri sizler için araştırdık.

Not: En doğru bilgi için kullanmadan önce mutlaka uzmana danışın.  Kaynak: 12

Lifin sizin için iyi olduğunu duymuş olabilirsiniz, ancak tüm liflerin aynı olmadığını biliyor muydunuz?

Beslenmenizdeki lifinin iki ana kategorisi vardır: çözünür ve çözünmez lif. Her kategoride farklı tür lif var ve vücuda etkileri de ayrı.

Kısaca söylemek gerekirse beta glukan sağlığınızla güçlü bir şekilde bağlantılı bir çözünür diyet lifi biçimi.

Kepekli tahıllar, yulaf, buğday ve arpada bolca bulabileceğiniz beta glukan farklı ek formlarda da mevcut.

Hatta bazı mantar türleri de beta glukan içerir. Ama yetersizse hap ve şurup şeklinde de beslenmenize ekleyebiliyorsunuz.

Lif, vücudunuzun kolesterolü azaltmasına ve kan şekeri seviyelerini kontrol etmesine yardımcı olarak sağlığı iyileştirir.

Ayrıca kabızlık ve bağırsak sorunlarına yardımcı olur, sağlıklı bağırsak bakterilerini korur ve kilo kontrolüne yardımcı olur.

Öncelikle gıdalar yeterli olmazsa ek olarak beta glukan alımı sağlığınız için birçok fayda sağlar.

Mayo Clinic, 50 yaş ve altındaki erkek ve kadınların günde 38 gram (gr) ve 25 gr yemelerini tavsiye ediyor. 51 yaş ve üstü erkek ve kadınlar günde 30 gr ve 21 gr almalı. Gençlerin günde 30 ila 35 gr ihtiyacı olabilir.

Kaynak : Onedio

 

 

 

Discover premium vape products at Gleevape, featuring top brands like Elf Bar, Lost Mary, Waka, Zgar, RandM Tornado, Bang, and more. Explore our extensive range of vape pens, accessories, and disposable vape wholesale options, all available at unbeatable prices. Buy vapes in bulk with our wholesale options for disposable vape products, ensuring you have everything you need for a satisfying vaping experience. Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk Disposable Vape Wholesale Bulk custom metallic stickers manufacturer