Danışma Hattı
0 216 313 45 45
Dil Seçin
enfrru
Dil Seçin
enfrru
2.600 görüntülenme
BetaQ10

BETAQ10 tablet ,  içeriğindeki doğal ekstreler sayesinde vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirerek dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan özel bir gıda takviyesidir.

BETAQ10 tablet sayesinde vücudumuz mücadele edebilecek sağlıklı ortam oluşacaktır.

Beta Glukan  nedir? Yulaf, arpa kepeği, buğday gibi tahıllarda, ekmek mayasının hücre duvarında ve bazı mantar türlerinde bulunan bir polysakkarittir.

İnsan sağlığına üç ayrı olumlu etkisi bulunmaktadır.

Kolestrolü  düşürmeye,

Kan şekerini dengelemeye,

Mide ve bağırsak çalışmasını düzenlemeye yardımcı olur.

Ko-Enzim Q10 doğal olarak vücutta bulunan bir enzimdir. Yaşın ilerlemesiyle azalır. Kalp rahatsızlıkları, arteroskleroz  (damar sertliği), hipertansiyona yararlı olarak bilinmektedir.

Çinko, sağlıklı bir bağışıklık sistemi için gerekli olan bir eser elementtir. İnsan vücudundaki birçok fonksiyondan sorumludur ve en az 100 farklı enzimin aktivitesini uyarmaya yardımcı olur. İnsan vücudu yüksek miktarda çinkoyu depolayamadığı için, çinko düzenli bir biçimde diyetinizin bir parçası olarak tüketilmelidir. Çinko eksikliği bir insanı hastalıklara daha duyarlı hale getirebilir ve boy kısalığı, yiyeceklerden tat alamama, testislerin ve yumurtalıklarını düzgün çalışmaması gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Çinkonun faydalarından yararlanmak için sadece küçük bir miktar bir çinko alımı gereklidir.

Askorbik asit ve askorbat olarak da bilinen C vitamini, çeşitli gıdalarda bulunan ve diyet takviyesi olarak da satılan bir vitamindir.  C vitamini, doku onarımı ve bazı nörotransmitterlerin  enzimatik üretiminde rol oynayan temel bir besindir .  Vücuttaki birkaç enzimin çalışması için gereklidir ve bağışıklık sistemi fonksiyonu için önemlidir.

Sağlıklı günler dileğiyle..